Konserwacje komputerów i sieci komputerowych

Po pewnym okresie użytkowania komputery wymagają wymagają konserwacji. Konserwacja dotyczy zarówno urządzeń, jak i programów.

Podobnie jak w samochodach - lepiej jest przeprowadzać konserwację zawczasu, niż dopiero wtedy, gdy się samochód zepsuje. Zepsuty komputer, to przestoje w pracy, dodatkowy stres, napięcia, które rozpraszają nas, przeszkadzają w wykonywaniu pracy.

Możesz uniknąć tych sytuacji lub zminimalizować je przez zlecenie regularnej konserwacji komputerów w swojej firmie.

Szeroki zakres usług komputerowych

 

  1. Instruktarz dla szefów i pracowników firm - obsługa komputera (szkolenie na miejscu w firmie klienta). Wiele osób ma problemy z prawidłowym korzystaniem z edytora tekstu czy choćby pomniejszeniem zdjęcia. Te szkolenia rozwiązują ten problem. Oferta jest skierowana do małych firm i osób prywatnych.
  2. Tworzenie kopii bezpieczeństw systemu. Cały system w wszystkimi programami i ustawieniami można odzyskać w 20-30minut.
  3. Pomoc przy programie Płatnik (ZUS) - instalację programu, wgrywanie aktualizacji, instruktarz, odzyskiwanie hasła itp.

Program KSSWD - do obsługi gabinetów lekarskich i rozliczeń z NFZ

Oferujemy obsługę programu KSSWD dla lekarzy, którzy nie korzystają z komputera w gabinecie, lub korzystają, ale potrzebują pomocy w obsłudze.

Pomagamy przygotować oferty dla NFZ (Narodowego Funduszu Zdrowia) na kolejny rok.

Pomagamy w obsłudze programu osobom, które samodzielnie wprowadzają dane do KSSWD. Mamy kilkuletnie doświadczenie w obsłudze programu.